Постинг
02.09.2024 16:40 -
Виц за канибал.
Канибал цяла вечер не спи - върти се в леглото, мисли. "Кой съм аз? Защо съм се появил на този свят? Какъв е смисълът на живота?". Жена му му казва: - Казвах ли ти аз да не ядеш интелигенти преди лягане?
От 8 дена не ям месо и намерих отговор на този въпроси.
1. Аз съм човек. Съставен от 3 части: - Дух, Душа и Тяло. Подобен съм на Бога съставен от същите 3 части. Но не съм Бог защото съм частица от него. Той е Всичко.
2.Появих се на този свят за да се учи душата ми на добро и лошо.
3.Смисала на живота е да се живее живот подобен на Великия Творец. Да се радваме на свободата дадена ни от него и да го познаем в неговата цялост. Да търся истината и да я прилагам в живота.
Вълнообразно
Следващ постинг
Предишен постинг
Няма коментари
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
За този блог

Гласове: 420
